• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla psów dorosłych oraz szczeniąt

Jako opiekunowie czworonoga doskonale Państwo wiedzą, że na co dzień potrzebujecie wielu akcesoriów, które pozwolą m.in. na swobodne i pełne radości spacery, wygodny wypoczynek psa, czy też komfortowe spożywanie przez niego posiłków. W tej kategorii uwzględniliśmy więc bogaty wybór różnego rodzaju akcesoriów dla psów, takich jak m.in. obroże, legowiska, miski, klatki oraz transportery.

Ekskluzywne akcesoria dla psów!

Podczas spaceru nie możemy zapomnieć o wygodnej, długiej smyczy. Jedną z propozycji akcesoriów dla psów, które umieściliśmy w naszym sklepie internetowym, jest czarna smycz CHABA wykonana z taśmy polipropylenowej, przeszyta grubymi rymarskimi nićmi. Całość zwieńczona solidnym, chromowanym karabińczykiem. Do kompletu niezbędna będzie obroża, taka jak np. model w niebieskim kolorze CHABA. Dzięki obecności plastikowej klamry łatwo można ją regulować i dopasować do obwodu szyi psa.

Po długim spacerze pies chciałby odpocząć w wygodnym miejscu? Warto dobrać więc niezbędne na co dzień, ekskluzywne akcesoria dla większego psa, ale też szczeniąt: dopasowane do niego legowisko lub matę. Proponujemy m.in. wodoodporne maty wykonane z mocnej tkaniny, odpornej na zadrapania i przetarcia. Łatwe w czyszczeniu, możliwe do prania w pralce, wypełnione miękką włókniną tworzą ciepły i komfortowy wkład, który nie traci swojej elastyczności po praniu. Mogą Państwo również zdecydować się na legowisko, np. owalny model VIK, idealny dla psów małych i średnich ras. Oferujemy również legowiska dedykowane większym czworonogom. Praktycznym wyborem na co dzień będzie także zestaw dwóch misek o specjalnym kształcie, który ułatwia psu jedzenie. Co ważne, akcesoria dla swojego psa kupią Państwo w naszym sklepie tanio i wygodnie!

Szeroki asortyment

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwrot

100 % zadowolenia

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwrot

100 % zadowolenia

100 % zadowolenia