KOSZTY TRANSPORTU:
Paczkomaty Inpost, Kurier Inpost :

a)  od  0,00   do   50 zł    -   13,90 zł
b)  od  50 zł   do  150 zł   -     9,90 zł
c)  od  150 zł  do 250 zł   -     4,90 zł
d)  od  250 zł                    -     0,00 zł
Kurier Inpost za pobraniem - 20 zł
 • Bakterie Czyszczące Oczko Wodne Jesienią i Zimą, Ecogerm Winter 1kg

Symbol: HI EG WINTER 1kg

HYDROIDEA EcoGerm Winter 1kgMikrobiologiczny preparat do oczek wodnych z rybami. 100g na 10m3 wody

512.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost za pobraniem 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.1 kg

HYDROIDEA EcoGerm Winter 1kg

-- Mikrobiologiczny preparat do oczek wodnych z rybami. 100g na 10m3 wody --

HYDROIDEA to firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w obszarze budownictwa hydrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów specjalistycznych. Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych oraz naturalnych mieszanek minerałów i złóż do stawów, oczek i innych zbiorników wodnych. Firma jest jednocześnie dostawcą nowoczesnych urządzeń i rozwiązań filtracyjnych, wpisujących się w nurt proekologiczny.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i eksploatacji zbiorników wodnych oraz ekspercka wiedza techniczna zaowocowały produktami bezpiecznymi dla środowiska, idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów.

Preparaty EcoGerm firmy Hydroidea to rewolucyjne i bezpieczne rozwiązanie w walce z zaieczyszczeniami wód. Służą do bioremediacji i likwidacji zamulenia sztucznych i naturalnych zbiorników wodnych. Charakteryzują się unikalnym składem bakeryjnym i wyjątkoo wysokim stężeniem mikroorganizmów w jednym gramie. Dzięki temu działają szybko i efektywnie, przywracając naturalną równowagę biologiczną. Funkcjonują w trzech rodzajach: EcoGerm Starter, EcoGerm Lakes oraz EcoGerm Ponds, dostosowanych do konkretnego typu zbiornika wodnego, co znacznie podwyższa skuteczność działania.

Preparaty EcoGerm oczyszczają i uzdatniają wode w naturalny sposób, bezpieczny dla ludzi, zwierzat i życia biologicznego. Podczas stosowania preparatów można eksploatować akwen wodny rybacko, rekreacyjnie i sportowo.

EcoGerm Winter - zawiera unikalną kompozycję szybko działających bakterii, które pozostają aktywne nawet w zimnej wodzie.
Przeznaczony jest do stosowania jesienią, zimą i wiosną, gdy temperatura wody waha się w przedziale 3,3°C - 8°C.
Przyspiesza proces rozkładu materii organicznej, klaruje wodę, eliminuje nieprzyjemne zapachy i rozkłada toksyczny amoniak, który jest śmiertelny dla ryb.
Przyspiesza wiosenny rozruch i przedłuża procesy filtracyjne jesienią. Utrzymuje zrównoważony ekosystem w zbiorniku wodnym przez całą zimę i zapobiega inwazjom glonów podczas cieplejszych dni.


 •     W 100 procentach ekologiczny, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska;
 •     Środek przeznaczony do okresowego, biologicznego oczyszczania wody w zbiornikach wodnych;
 •     Środek przeznaczony do stosowania jesienią, zimą i wiosną, gdy temperatura wody waha się w przedziale 3,3°C - 8°C;
 •     Kontynuuje proces rozkładu materii organicznej: liści, martwych roślin, odchodów ryb i resztek pokarmowych;
 •     Przedłuża procesy filtracyjne i pozwala na późniejsze wyłączenie i wcześniejsze włączenie systemu filtracyjnego;
 •     Rozkłada toksyczny dla ryb amoniak i zmniejsza nieprzyjemne zapachy;
 •     Pojemność: 100g
 •     Wydajność: 10m3


Sposób aplikacji: rozsypać równomiernie po powierzchni tafli wody lub w okolice dyfuzora pompy napowietrzającej.
Stosować zapobiegawczo raz w miesiącu, gdy temperatura wody stawowej waha się w granicach 3,3°C - 8°C. W temperaturze wody powyżej 8°C stosować produkt EcoGerm Ponds.


Dawkowanie: zapobiegawczo 100 g preparatu starcza na 10 000 litrów wody na 1 miesiąc stosowania. Przed aplikacją środka należy wyłączyć lampę UVC. Ponownie można ją włączyć po kilku dniach.

 •     EcoGerm Winter działa w wodzie o temperaturze w przedziale 3,3°C - 8° C. Jego stosowanie jest więc efektywną metodą na przedłużenie procesów filtracji w naszym klimacie.
 •     EcoGerm Winter powinno się stosować regularnie od października do końca marca. Zimą preparat aplikuje się do sztucznego przerębla lub w okolicy dyfuzora pompy napowietrzającej.
 •     W momencie gdy temperatura wody przekroczy 8° C preparat należy zastąpić bakteriami EcoGerm Ponds i później do końca sezonu regularnie aplikować EcoGerm Standard.
 •     Preparatów mikrobiologicznych nie wolno używać razem ze środkami dezynfekującymi i antybiotykami. Nie należy ich mieszać lub rozpuszczać w chlorowanej wodzie.
 •     Regularne korzystanie z pełnej gamy produktów z linii EcoGerm to gwarancja czystej i przejrzystej wody przez cały rok.Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Polecamy
Szeroki asortyment

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwroty

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwroty

100% zadowolenia

100% zadowolenia

 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny