• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Produkty Delikan - karma Original

Delikan - wysokiej jakości karma klasy premium

Zdrowa dieta w dużym stopniu wpływa na jakość i długość życia każdego zwierzęta. Jeżeli chcesz dostarczyć swojemu pupilowi tego, co w pożywieniu najlepsze, to skorzystaj z szerokiej oferty najlepszej jakości karm Delikan. W naszym sklepie znajdziesz karmę tego producenta zarówno dla psa, jak i kota. Możesz wybierać spośród różnych wariantów: dla zwierząt dorosłych, sterylizowanych, dla seniorów i młodych szczeniaków oraz kociąt. Wszystkie rodzaje karmy Delikan zawierają odpowiednio zbilansowane proporcje białka, tłuszczy i węglowodanów, uwzględniając indywidualne potrzeby każdej z grup zwierząt, dla której została przeznaczona. Producent dba również o to, aby w składzie karmy nie znalazły się składniki alergenne, takie jak soja czy pszenica. Dodatek węglowodanów w składzie pochodzi głównie z ryżu i jest minimalny, aby zapewnić Twojemu ulubieńcowi dietę wysokobiałkową, ale jednocześnie lekkostrawną.

Duży wybór najlepszej karmy dla zwierząt

Klik Zoo oferuje duży wybór karmy premium, która doskonale zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego psa lub kota. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz takie karmy, jak: 

  • Delikan Supra - kompletna, pełnowartościowa karma dla kota wyprodukowana z najwyższej jakości pysznego i świeżego mięsa;

  • Delikan Puppy - wysokiej jakości karma dla psa wzmacniająca stawy oraz wspierająca w zachowaniu zdrowego uzębienia;

Delikan Original - specjalnej receptury karma dla psów dedykowana zwierzętom o szczególnych potrzebach (o zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym lub z problemami skórnymi i alergicznymi).
Szeroki asortyment

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwrot

100 % zadowolenia

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwrot

100 % zadowolenia

100 % zadowolenia

  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie