KOSZTY TRANSPORTU:
Paczkomaty Inpost, Kurier Inpost :

a)  od  0,00   do   50 zł    -   13,90 zł
b)  od  50 zł   do  150 zł   -     9,90 zł
c)  od  150 zł  do 250 zł   -     4,90 zł
d)  od  250 zł                    -     0,00 zł
Kurier Inpost za pobraniem - 20 zł
  • Jaskinia Mikro dla Ryb i Krewetek, Deep Aqua

Symbol: A MRKS28

DEEP AQUA JASKINIA MIKRO DLA RYB I KREWETEKKryjówka dla krewetek lub ryb

28.75
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.9
Kurier Inpost 13.9
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost za pobraniem 20
Dostępność Mało
Waga 1.1 kg

DEEP AQUA JASKINIA MIKRO DLA RYB I KREWETEK

--Kryjówka dla krewetek lub ryb--

Jaskinia Mikro to nietuzinkowe oraz innowacyjne schornienie, a zarazem ozdoba ceramiczna dla zwierząt akwariowych. Wykonana z naturalnych materiałów bez użycia szkodliwych oraz toksycznych substancji przeznaczona jest do akwariów słodkowodnych i morskich.
Wykonana została z wosokoporowatej ceramiki wypalanej w temperaturze 1200 stopni, co idzie za tym że nie wpływa na chemię wody. Dodatkowym jej atutem jest indywidualność oraz walor artystyczny. Jest szczególnie użyteczna w strefach słabego ruchu wody, a to z powodu braku schronień osłoniętych.
Dodatkowo ceramika z której jest zrobiona pełni funkcję podłoża dla bazowania pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych, posiad wyjątkowo dużo miejsc w stosunku do zajmowanej przestrzeni w akwarium.
Nasza ceramika najszybciej ulega zasiedleniu życiem, posiada największą pojemność jako podłoże dla pożytecznych mikroorganizmów i największą zdolność oczyszczania wody w akwarium, gdy już jest żywą skałą po zasiedleniu życiem.
Zapewnia zwierzętom o wiele więcej kryjówek mieszkalnych niż ogólnodostępne ozdoby, czy kamienie spotykane w obiegu.

Korzystanie z ozdoby Deep Aqua Jaskinia Mikro niesie za sobą wiele korzyści:

- porowatość, porowata ceramika z którego jest zrobiona stanowi idealne miejsce do zasiedlania jej przez pożytyczne bakterie
- lekkość/ciężar nadzwyczajna porowatość skutkuje tym, że skały są niezwykle lekkie w zestawieniu ze swymi rozmiarami.Ułatwia to transporti manipulację, urządzanie ub przestawianie akwarium itd.
- obojętność Wyroby uformowane z wysokiej jakości surowców ceramicznych wypalane są w temperaturze ponad 1200°C. Wyklucza to uwalnianie do wody, obojętne czy słonej albo miękkiej lub kwaśnej, jakichkolwiek niepożądanych składników.
- formowalność Spiek ceramiczny tych wyrobów jest bardzo mikro-twardy, lecz z powodu niesłychanej porowatości, w praktyce jest kruchy i łatwy w obróbce. Dlatego można korygować kształt, formować wgłębienia i dziury jakimś stalowym narzędziem, modelować raszplą (gruboząbkowym pilnikiem), gładzić
papierem ściernym itd...
- biokompatybilność ekstremalnie duża jest szybkość i obfitość kolonizacji ceramiki rafowej przez życie akwaryjne, w tym mikroorganizmy. Po zasiedleniu przez mikroorganizmy, spełniana przez ceramikę rafową funkcja żywej skały jest zwykle ponad 10 razy bardziej wydajna, niż naturalnej żywej skały.
- mieszkalność w zbiorze typów skałek ceramiki rafowej firmy występują formy dostarczające bardzo dużej liczby schronień i przestrzennych nisz życiowych dla poszczególnych gatunków zwierząt

Wymiary: 12 x 9 x 14 cm (długość, głębokość, wysokość)

Uwaga!

  • ze względu na to, że każdy z produktów wykonywany jest ręcznie, wymiary mogą różnić się od podanych wyżej o 10% w zależności od egzemplarza


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
Szeroki asortyment

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwroty

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwroty

100% zadowolenia

100% zadowolenia

  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie