• Kategorie
  • Szukaj
  • Ładne miski dla psa

Miska dla pupila może być nie tylko funkcjonalna, ale również ładna! W KLIK ZOO przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników czworonogów ładne miski, które łatwo można dopasować zarówno do wieku psa, jak i jego sposobu jedzenia. W tej kategorii uwzględniliśmy ładne miski dla psa w wielu różnych odcieniach, m.in. turkusie, szarości, beżu, czy też czerwieni. Plastikowe miski dla psa, takie jak np. PET STYLE, to dobry wybór dla wszystkich opiekunów czworonogów, którzy szukają modelu trwałego i łatwego w utrzymaniu w czystości. Co więcej, dzięki obecności antypoślizgowych nakładek, miska podczas jedzenia nie przesuwa się i zapewnia psu komfort.

Czworonóg ma wolniej spożywać posiłki? W tej sytuacji doskonale sprawdzi się miska dla psa spowalniającą jedzenie, taka jak model YARRO. To miska charakteryzująca się specyficzną budową, dzięki czemu psiak musi spędzić nieco więcej czasu podczas jedzenia - wolniejsze jedzenie wpływa na lepsze trawienie pokarmu i powoduje, że pies nie połyka jednocześnie powietrza, co może doprowadzić do gromadzenia się gazów.

Miska idealnie dopasowana do każdego pupila!

Wartymi uwagi są również miski dla psa na podwyższeniu, które pozwalają czworonogowi zachować lepszą, bardziej wygodną pozycję podczas jedzenia. Jest to dobry wybór m.in. dla większych psów, które nie muszą się nadmiernie pochylać, a co więcej, jedzenie z takiej miski zapobiega m.in. czkawce, czy też skrętowi żołądka. Jeśli w jednej misce ma znajdować się zarówno pokarm, jak i woda dla zwierzaka, warto zdecydować się na podwójne miski dla psa, jak np. wspomniany już model YARRO i PET STYLE. Popularnym wyborem naszych klientów są również miski dla psa z podstawką, zapobiegające śladom na podłodze i przesuwaniu się miski podczas jedzenia.

Szeroki asortyment

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwrot

100 % zadowolenia

Szybka wysyłka

14 dni na wymianę i zwrot

100 % zadowolenia

100 % zadowolenia

  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie