• Dostawa

DOSTAWA

1. Dostawy towarów zamawianych w sklepie realizowane są na terenie całego kraju.
2. Koszt dostawy produktów jest uzależniony od wartosci zamówienia, sposobu płatności oraz metody odbioru.
3. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost : Paczkomaty Inpost , kurier Inpost
4.Wysyłkę produktów z kategorii Akwarystyka prowadzona jest z odrębnego magazynu usytuowanego w innym mieście.
W związku z czym może się zdarzyć sytuacja w której zamawiane produkty ( np. z kategorii Kot,Pies,Gryzonie,Ptaki- magazyn X) oraz ( Akwarystyka - magazyn Y) będą wysyłane z dwóch różnych magazynów( X,Y)
W takiej sytuacji produkty dostarczane będą w dwóch paczkach a kwoty dostaw zsumowane.

 Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu oraz cennik:

      Kurier INPOST za pobraniem: 20 zł  
      Paczkomaty INPOST, KURIER  INPOST 

         a) od 0,00 zł   do 50 zł          13,99 zł
         b) od 50 zł      do 150 zł          9,90 zł
         c)  od 150 zł   do 250 zł          4,90  zł
         d) od 250 zł  1 paczka            0,00 zł 
       
       
        Są to opłaty za każde rozpoczęte 25 kg zamówionego towaru dla paczki paczkomatowej a dla paczki kurierskiej do 30 kg. Kolejna paczka to kolejne opłaty według powyższego cennika. 
  

Paczka paczkomatowa :


Uwaga: żaden z gabarytów pojedynczego towaru nie może przekroczyć wielkości paczkomatu tj. 41 X 38 X 64

Prosimy nie wybierać przesyłki paczkomatowej przy większych zakupach o dużej objętości, szczególnie siana,duże trociny, żwirek itp. Paczka pomimo zachowanej wymaganej wagi 25 kg może przekroczyć wymogi wymiarowe tj. 41 x 38 x 64  i wtedy zamówienie bedzie musiało być zrealizowane w dwóch paczkach - koszt nastepnej paczki to  kolejna kwota według cennika.

Uwaga: Paczki do odbioru w paczkomatach czekają na klienta 48 godzin, następnie  wracają do nadawcy.Należy jednak pamiętac, że każdy zwrot jest liczony przez firme kurierską jako normalna wysyłka.

Kolejna wysyłka opłaconego zamówienia, które nie zostało odebrane przez klienta i wróciło do nadawcy jest możliwe po opłaceniu przez zamawiającego kosztów powtórnej wysyłki.Paczka kurierska:

Maksymalna waga paczki to 30 kg włączając w to wagę pudełka, opakowania, wypełniaczy. Najdłuższy bok nie może przekroczyć 120 cm, a suma 3 wymiarów ( wysokość, szerokość, długość) nie może być większa niż 220  cm. Waga gabarytowa paczki liczona jest jako długość x szerokość x wysokość/ 6000 musi mieścić się  w granicach 30 kg. Pakując zatem produkty w paczki jesteśmy zobligowani do spakowania ich w paczki  o odpowiednich wymiarach, spełniających wymagania firmy kurierskiej. 
Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której dane zamówienie nie zmieści się w odpowiedni rozmiar pudełka, mimo tego, że jego waga nie przekracza 30 kg skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. W takim wypadku za zgodą klienta  na pokrycie kosztów drugiej paczki zamówienie jest realizowane do wysyłki.
Prosimy zawsze sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie jest uszkodzona, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w przeciwnym wypadku reklamacja dotycząca uszkodzeń przesyłki nie bedzie uwzględniana.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie