• Dostawa

DOSTAWA

1. Dostawy towarów zamawianych w sklepie realizowane są na terenie całego kraju.
2. Koszt dostawy produktów jest uzależniony od wartosci zamówienia, sposobu płatności oraz metody odbioru.
3. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost : Paczkomaty Inpost , kurier Inpost

 
a. Paczkomaty INPOST -  koszt transportu to 8,99 zł za każde rozpoczęte  25 kg  zamówionego towaru { paczka paczkomatowa) - kolejna paczka do 25 kg to kolejne 8,99 zł  itd.

b. Paczkomaty INPOST za pobraniem to 12,49 zł za każde rozpoczęte 25 kg zamówionego towaru( paczka paczkomatowa) - kolejna paczka  do 25 kg to kolejne 12,49   itd.
            
c. KURIER  INPOST-  koszt transportu to 13,41 zł za każde rozpoczęte 30 kg zamówionego towaru ( paczka kurierska)   - kolejna paczka do 30 kg  to kolejne 13,41 zł itd.

d. Kurier Inpost  za pobraniem - koszt transportu to 15,87  za każde rozpoczęte 30 kg zamówionego towaru( paczka kurierska) - kolejma paczka do 30 kg to kolejne 15,87 zł  itd


e. Za każde 350 zł zamówionego towaru koszt transportu 1 paczki - gratis    

Paczka paczkomatowa :


Uwaga: żaden z gabarytów pojedynczego towaru nie może przekroczyć wielkości paczkomatu tj. 41 X 38 X 64

Prosimy nie wybierać przesyłki paczkomatowej przy większych zakupach o dużej objętości, szczególnie siana,duże trociny, żwirek itp. Paczka pomimo zachowanej wymaganej wagi 25 kg może przekroczyć wymogi wymiarowe tj. 41 x 38 x 64  i wtedy zamówienie bedzie musiało być zrealizowane w dwóch paczkach - koszt nastepnej paczki to kwota nastepnych  12 zł.lub adekwatnie do opcji ( paczkomat za pobraniem) 15 zł.

Uwaga: Paczki do odbioru w paczkomatach czekają na klienta 48 godzin, następnie  wracają do nadawcy.Należy jednak pamiętac, że każdy zwrot jest liczony przez firme kurierską jako normalna wysyłka.

Kolejna wysyłka opłaconego zamówienia, które nie zostało odebrane przez klienta i wróciło do nadawcy jest możliwe po opłaceniu przez zamawiającego kosztów powtórnej wysyłki.Paczka kurierska:

Maksymalna waga paczki to 30 kg włączając w to wagę pudełka, opakowania, wypełniaczy. Najdłuższy bok nie może przekroczyć 120 cm, a suma 3 wymiarów ( wysokość, szerokość, długość) nie może być większa niż 220  cm. Waga gabarytowa paczki liczona jest jako długość x szerokość x wysokość/ 6000 musi mieścić się  w granicach 30 kg. Pakując zatem produkty w paczki jesteśmy zobligowani do spakowania ich w paczki  o odpowiednich wymiarach, spełniających wymagania firmy kurierskiej. 
Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której dane zamówienie nie zmieści się w odpowiedni rozmiar pudełka, mimo tego, że jego waga nie przekracza 30 kg skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. W takim wypadku za zgodą klienta  na pokrycie kosztów drugiej paczki zamówienie jest realizowane do wysyłki.
Prosimy zawsze sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie jest uszkodzona, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w przeciwnym wypadku reklamacja dotycząca uszkodzeń przesyłki nie bedzie uwzględniana.